Gabinet psychoterapii, interwencji
kryzysowej i psychoonkologii

  Agnieszka Kwiecińska

Psycholog, psychoterapeuta. Certyfikowany psychoonkolog i superwizor psychoonkologii Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego. Absolwentka Kursu Psychoterapii organizowanego przez szpital im. dr Babińskiego. Członek SN Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Prowadzi psychoterapię indywidualną dla osób doświadczających depresji, lęków, bezradności, nasilonego cierpienia psychicznego o różnym podłożu. Pracuje z osobami, które pragną zmienić postawę wobec siebie i własnego życia, lepiej poznać siebie, aby móc się rozwijać. Terapię prowadzi w nurcie psychodynamicznym. Pracę z pacjentem opiera na uważności, empatii, rozumieniu aktualnej sytuacji życiowej pacjenta oraz jego historii i jej znaczenia.

Swoje ponad 20 letnie doświadczenie pracy z chorymi onkologicznie i ich rodzinami wykorzystuje udzielając wsparcia psychoonkologicznego pacjentom mierzącym się z chorobą nowotworową.  Od wielu lat zajmuje się również pracą z osobami przeżywającymi utratę i żałobę.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
Prowadzi superwizję psychoonkologiczną dla psychoonkologów.

  Anda Jaworucka-Drath

Psychoterapeuta, interwent kryzysowy, trener i konsultant, członek Sekcji Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończone całościowe szkolenie podyplomowe przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty. Absolwent studiów podyplomowych Psychologia kryzysu i interwencja kryzysowa na Uniwersytecie Jagiellońskim, Szkoły Trenerów i Konsultantów Zarządzania TRANSMISJA.

Doświadczenie zawodowe:

  • Fundacja Nagle Sami, Warszawa / Kraków
  • Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. J. Babińskiego w Krakowie
  • Zakład Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, CMUJ
  • Krakowski Instytut Psychoterapii,
  • Hospicjum im. św. Łazarza w Krakowie,
  • Ośrodek Pomocy Bezdomnym Uzależnionym od Alkoholu w Myślenicach-Osieczanach.

Swoje metody pracy opiera o podejście psychodynamiczne. Specjalizuje się w terapii osób dorosłych w zakresie nerwic, zaburzeń osobowości, zaburzeń zachowania, a także różnych kryzysów życiowych. Oprócz pracy indywidualnej posiada doświadczenie pracy z grupami, prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji, autoprezentacji, treningi asertywności.

W swojej praktyce zawodowej kieruje się Kodeksem Etyki Zawodowej Psychoterapeuty .W trosce o jakość swojej pracy oraz osobisty rozwój nadal szkoli się i doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w konferencjach, treningach oraz poddając swoją pracę superwizji.
Dopasowuje styl pracy do indywidualnych potrzeb, problemów i celów klienta. Towarzyszy i wspiera w fascynującym choć trudnym procesie poznawania samego siebie.