Gabinet psychoterapii, interwencji
kryzysowej i psychoonkologii

  Agnieszka Kwiecińska

Psychoterapeuta, certyfikowany psychoonkolog i superwizor psychoonkologii Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego. Absolwentka Kursu Psychoterapii atestowanego przez SNP PTP organizowanego przez Szpital Specjalistyczny im. dr Babińskiego. Członek SNP Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Prowadzi psychoterapię indywidualną dla osób doświadczających depresji, lęków, bezradności, nasilonego cierpienia psychicznego o różnym podłożu. Pracuje z osobami, które pragną zmienić postawę wobec siebie i własnego życia, lepiej poznać siebie, aby móc się rozwijać.

Terapię prowadzi w nurcie psychodynamicznym, pracę z pacjentem opiera na uważności, empatii, rozumieniu aktualnej sytuacji życiowej oraz własnej historii i jej znaczenia. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Swoje ponad 20 letnie doświadczenie pracy z chorymi onkologicznie i ich rodzinami wykorzystuje udzielając wsparcia psychoonkologicznego pacjentom mierzącym się z chorobą nowotworową. Pomaga odkryć i rozwinąć mocne strony, które mogą stymulować do walki z chorobą. Pracuje również z bliskimi osoby chorej, pomaga w jednej z najtrudniejszych życiowych ról – towarzyszeniu bliskiej osobie doświadczającej ciężkiej choroby.

Prowadzi superwizję psychoonkologiczną dla psychoonkologów.

www.komunikacja-kliniczna.pl

 

  Anda Jaworucka-Drath

Psychoterapeuta, interwent kryzysowy, trener i konsultant, członek SNP Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyła całościowe szkolenie podyplomowe przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty (akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne). Absolwent studiów podyplomowych Psychologia kryzysu i interwencja kryzysowa na Uniwersytecie Jagiellońskim, Szkoły Trenerów i Konsultantów Zarządzania TRANSMISJA.

Doświadczenie zawodowe:

  • Zakład Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie,
  • Krakowski Instytut Psychoterapii,
  • Hospicjum im. św. Łazarza w Krakowie,
  • Ośrodek Pomocy Bezdomnym Uzależnionym od Alkoholu w Myślenicach-Osieczanach,
  • Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic 7F Szpitala Specjalistycznego im. Babińskiego w Krakowie
  • Fundacja Nagle Sami

Swoje metody pracy opiera o podejście psychodynamiczne. Specjalizuje się w terapii osób dorosłych w zakresie nerwic, zaburzeń osobowości, zaburzeń zachowania, a także różnych kryzysów życiowych. Oprócz pracy indywidualnej posiada doświadczenie pracy z grupami, prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji, autoprezentacji, treningi asertywności.

W swojej praktyce zawodowej kieruje się Kodeksem Etyki Zawodowej Psychoterapeuty .W trosce o jakość swojej pracy oraz osobisty rozwój nadal szkoli się i doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w konferencjach, treningach oraz poddając swoją pracę superwizji.
Dopasowuje styl pracy do indywidualnych potrzeb, problemów i celów klienta. Towarzyszy i wspiera w fascynującym choć trudnym procesie poznawania samego siebie.